Tvorba webových stránek – jak začít

Chcete vytvořit firemní webové stránky, vybudovat internetový obchod nebo psát vlastní blog?

Vaše webové stránky musí být někde uloženy. Na výběr máte mnoho možností.  V Česku existuje řada poskytovatelů webhostingů, kteří nabízejí prostor pro Vaše data. Vybírat můžete od freehostigu, přes cenově přijatelné webhostingy až po profesionální webhostingy.

 

Freehosting

Pokud to myslíte s webem opravdu vážně, zapomeňte na freehosting služby. Služba zdarma musí být něčím vykoupena. Velice často budete muset akceptovat vložení reklamního banneru do Vaši webové prezentace.

Avšak existují freehostingy, kde nemusíte vkládat cizí reklamní sdělení. Tuto službu nabízí například pipni.cz. Bohužel u této služby nečekejte jakoukoliv technickou podporu. Řešení  problému i pomoci mailové pošty bude nadmíru obtížné.

 

Placený hosting

Bez reklam a s kvalitní technickou podporou. Těmito hlavními znaky se vyznačuje placený webhosting. Pro profesionální řešení vašich internetových projektů bude zapotřebí si za hosting připlatit.

V České republice je široká nabídka webhostingů. Chcete neomezený webhosting, profesionální webhosting, bezpečný webhosting nebo webhosting pro WordPress? Na českém hostingovém trhu si vyberete.

 

Vyberte si webhosting u některého z těchto poskytovatelů a začněte budovat Váš web.

Wedos.cz Ebola.cz Český hosting Savana Váš hosting
25 Kč/měsíc od 39 Kč/měsíc 83 Kč/měsíc 25 Kč/měsíc 23 Kč/měsíc

 

 

 

[wpmem_form login]

 

[wpmem_form login redirect_to=“http://mysite.com/my-page/“]

 

[wpmem_profile]

[wpmem_logged_out]
This displays when logged out
[/wpmem_logged_out]

 

[wpmem_loginout]